Kupujte nábytek pohodlně online

běhouny na konferenční psací stoly

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

account_balance_wallet

Více možností způsobu platby

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti, převodem z účtu nebo na splátky.

thumb_up

Nemusíte nikam chodit

Vyberte si nábytek rychle a jednoduše. Neztrácejte čas chozením po obchodech.

Jednoduché vybavení

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Stoly a stolky | ATAN nábytek

Kdo má židli, ten bydlí. Kdo má stůl, ten jí. Nabízíme stoly v mnoha zajímavých provedeních, barvách a z různých materiálů. Vyberte si stůl u ATAN nábytek.

Psací stoly |

Zajímavým typem psacího stolu je bureau à cylindre, psací stůl s čtvrtkruhovou stahovací roletou. (Ceny vyobrazených psacích stolů se v závislosti na náročnosti provedení pohybují od 30.000,- do 130.000,- Kč) Galerie ukázek naší práce, psací stoly vy

Stoly a stolky - kvalitní, originální, moderní i luxusní

- konferenční a tv stolky, jídelní stoly a židle, pc stoly, stolky do postele a pod notebook nabízí kvalitní, moderní a stylové stoly a stolky z dřevěné dýhy, skla a kovu i masívního dřeva.

Originální konferenční stolky. Podívejte se na širokou ...

Kulaté kávové stolky, stolky na kávu, stolek do obýváku, malé stolky, stolek koš, moderní kávové stolky, souprava stolků 1 799 Kč Stylová a praktická dekorace do domu nebo na zahradu

stoly brno -

Běhouny na stůl - Hezký domov ... konferenční ke gauči a televizi, stoly všech tvarů a barev. Máme i rohové psací stoly s kontejnery za super ceny. Zahradní stolky 76 - 82 cm - Kabrhel Zahradní stůl Brno Dřevěný zahradní stůl Brno z masivní borovice.

Kuchyňské stoly - velký výběr za atraktivní ceny

Vyberte si kuchyňské stoly pro vás a vaše blízké, když přijdou na návštěvu. Budete sedět u jednoho stolu a konverzace a společné zážitky budou k nezaplacení.

Stoly (Výběr nejzajímavějších modelů)

Ať už vybíráte stůl, psací, nebo konferenční stoly do obývacího pokoje, tak si vždy promyslete, kam stůl umístíte a k čemu ho budete využívat. Od těchto parametrů se dále odvíjí správný výběr výšky stolu, rozměry i design.

Stoly největší výběr na WestwingNow

Kupte si nejštýlovější ♥ stoly ♥ na WestwingNow. Výrobky vybrané týmem stylistů rychlé doručení 100 dní na vrácení zboží.

Konferenční stolky od 858 Kč v akci až do -63% ...

Plastové konferenční stolky osloví milovníky čistých linií a designérských skvostů. Prostudujte si naši bohatou nabídku a vyberte si ten, který nejvíce rezonuje s charakterem Vašeho prostoru. Objednejte si online nebo telefonicky a již brzy si budete

Stoly a stolky

Pracovní stoly lze rozdělit na psací a počítačové. Jejich rozměry záleží na individuálních potřebách, ale s materiálem už to tak jednoduché není. Ať už při psaní, nebo při práci na počítači, v obou případech budete mít na stole položené ruce.