Kupujte nábytek pohodlně online

asko nábytek obyvaci obývací stěna

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

account_balance_wallet

Více možností způsobu platby

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti, převodem z účtu nebo na splátky.

thumb_up

Nemusíte nikam chodit

Vyberte si nábytek rychle a jednoduše. Neztrácejte čas chozením po obchodech.

Jednoduché vybavení

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Moderní obývací a obývákové stěny a sestavy |

Obývací stěny a sestavy se v minulosti vybíraly spíše podle úložného prostoru a sektorového typu a tak nebylo vyjímkou, že sestava zabírala v obýváku neprodyšně celou stěnu. V menších bytech taková stěna mohla vytvářet poněkud stísněný dojem.

Obývací stěna MARIO |

Obývací stěna MARIO je tvořena pro obývací pokoj. Je vyráběna v kombinaci šedého dubu a dubu sonoma čokoláda, což je v dnešní době jasná klasika. Výrobce dbal na úložné prostory, kombinoval odstíny ve velmi decentních variantách, neopomenul přidat i

nábytek asko obývací stěny -

asko - obývací stěny asko - satni skrine asko nábytek obývací stěny asko obrazy asko pohovky s úložným prostorem asko sedačky rohové čalouněné asko,obyvací stěny bílí lesklí obývací stěny háčky na věšákové stěny jídelní.

Obývací stěny - Nábytek Řepov

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Obývací sestavy | ASKO - NÁBYTEK

V e-shopu ASKO– NÁBYTEK na Vás čekají obývací sestavy mnoha oblíbených dekorů a stylů, díky kterým se budete ve Vašem obývacím pokoji cítit dobře.

Obývací stěny - Nábytek pro bydlení, které dává smysl

Než se dostaneme k designu, zeptejte se sami sebe, jak dlouho vám má obývací stěna sloužit. Jedná se jen o přechodné řešení, nebo byste si ji rádi užívali desítky let? Jaké podmínky panují ve vašem domově? Bude nábytek čelit prostředí s vyšší vlhkost

Obývací stěna Caesar -

Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli .

OBÝVACÍ STĚNY :: NEJČI nábytek

Popis: Obývací stěna CAMA I. Stěna obsahuje 1 dlouhý TV stolek, 2 skříňky, 2 závěsné vitríny a 3 poličky. Možnost dokoupení LED osvětlení. Možnost dokoupení LED osvětlení. Výběr z 5 barevných provedení: bílá/černá, švestka/bílá, švestka/černá, wenge/

Obývací stěna Passionata | Nábytek Natali

Nádherná obývací stěna Passionata se v obývacím pokoji bude vyjímat a každý Vám bude tak krásný nábytek závidět. Jděte do toho ještě dnes! Stylový nábytek Passionata je skvělou volbou pro všechny nadšence moderního a elegantního vzhledu.

Obývací stěny - Moderní nábytek | Internetový obchod ...

Velmi módní záležitostí jsou LED osvětlení na skříňkách, které propůjčí jedinečný styl vaší místnosti. LED osvětlení je vhodnou volbou pro lidi, kteří jdou s dobou a trendy. Samozřejmostí jsou praktická řešení, která propůjčí dostatek úložného místa,