OV Cup 2012

Vysledky-ov-cup-2012

Ve dnech 12. - 14. 10. 2012 se konal v hale Saréza Ostrava - Přívoz XIV. ročník mezinárodního turnaje vozíčkářského ragby OSTRAVA Cup 2012. Na organizační přípravě a vedení celého projektu se podílelí významnou měrou handicapovaní členové SK Ostrava. Turnaje se účastnilo 5 týmů z Polska a České republiky.
Turnaj posloužíl 75-ti těžce tělesně postiženým vozíčkářům. Význam projektu je pro vozíčkáře neocenitelný v oblasti pohybové reedukace, rehabilitace a udržení fyzické kondice.

Chtěli bychom poděkovat sponzorům za jejich finanční a věcnou podporu a doufame, že i v příštích letech bude tato významná mezinárodní sportovní akce v Ostravě nadále podporována.

Plakát turnaje OSTRAVA Cup 2012 byl otištěn v deníku MORAVSKOSLEZSKÝ DENÍK. Plakát byl uveden v tiskovinách: inzertní AVÍZO, výsledky uveřejní magazín VOZKA, VOZÍČKÁŘ. Mediálním partnerem byl internetový portál www.severni-morava.cz , kde byl umístěn plakát a odkaz na stránky www.skostrava.cz (podrobné informace o turnaji OSTRAVA Cup). Informace o turnaji byly uvedeny ve zpravodajských relacích rádia Kiss Morava, ČESKÝ ROZHLAS OSTRAVA, rádia ČAS, www.sportovniturnaje.cz .
Vytištěné plakáty ve formátech A1, A2 byly rozmístěny v informačních centrech města Ostravy, v knihovně města Ostravy, Univerzitní knihovně a v hale SAREZY Ostrava - Přívoz.

S pozdravem

Za SK Ostrava
Roman Cader

« zpět