OV Cup 2007

Ostrava-cup-2007

Tisková zpráva:

ve dnech 28. - 30. 9. 2007 se konal v hale Saréza Ostrava - Přívoz  IX. ročník mezinárodního turnaje vozíčkářského ragby OSTRAVA CUP 2007. Turnaje se účastnilo 6 týmů z Polska, Rakouska a České republiky.

Turnaj posloužíl zhruba 70-ti těžce tělesně postiženým vozíčkářům a 25-ti jejich doprovodům. Význam projektu je pro vozíčkáře neocenitelný v oblasti pohybové reedukace,  rehabilitace a udržení fyzické kondice.

Chtěli bychom poděkovat sponzorům za jejich finanční a věcnou podporu a doufame, že i v příštích letech bude tato významná mezinárodní sportovní akce v Moravskoslezském regionu nadále podporována.

Plakát turnaje OSTRAVA CUP 2007 byl otištěn v Moravskoslezském deníku. Dále byl plakát uveden v tiskovinách: inzertní AVÍZO a magazín VOZKA.

Informace o turnaji byly uvedeny ve zpravodajských relacích rádia Orion, rádia Čas a rádia Kiss Morava. Vytištěné plakáty ve formátech A1, A2 byly  rozmístěny v informačních centrech města Ostravy, v knihovně města Ostravy a v hale Saréza Ostrava - Přívoz.

 Výsledky turnaje buly uveřejněny ve zpravodajském vysílání regionální televize FABEX TV.

                                                       S pozdravem                                         

                                                                         ředitel  turnaje

                                                                        Mgr. Roman Cader

« zpět